Kras Recycling BV


Lid:
Kras Recycling BV


Bezoekadres
Adres:
Zeedijk 1
Postcode:
1131 GG Volendam
Provincie:
Noord Holland
Land:
Nederland
Postadres
Adres:
Postbus 251
Postcode:
1130 AG Volendam
Telefoon:
0299 - 363827
Fax
0299 - 363341
E-mail
Website


Contactpersonen

title
Henk Kras
Email: hkras@kras-recycling.com
title
Henk Binken
Email: hbinken@kras-recycling.com
title
Thomas Zwarthoed
Email: tzwarthoed@kras-recycling.com
title
Ben Kras
Email: bkras@kras-recycling.com
title
Henk jr. Kras
Email: hkrasjr@kras-recycling.com
title
Rene Kras
Email: rkras@kras-recycling.com
title
Marco Kras
Email: mkras@kras-recycling.com
title
Theo jr. Kras
Email: tkras@kras-recycling.com
title
Dora Kras
Email: dkras@kras-recycling.com


Welkom bij KRAS recycling


Beter afvalmanagement bespaart tijd en geld


Afval is voor bedrijven een vervelend bijproduct en de verwerking ervan kost geld. KRAS managet uw afvalstroom van papier, karton, folies en kunststoffen beter, waardoor u kosten bespaart. Hoeveel u kunt besparen maken we vooraf inzichtelijk voor u. U bepaalt zelf in hoeverre u de verwerking van uw afvalstromen aan ons overlaat.

KRAS verwerkt de afvalstromen papier, karton, folies en kunststoffen voor honderden bedrijven in de Benelux, Frankrijk en Duitsland. Van volledige ontzorging in de vorm van gedetacheerd afvalmanagement aan de bron tot het plaatsen van een enkele afvalbak. Inmiddels zijn we zestig jaar specialist op dit gebied.

Eerstvolgende activiteit

dinsdag 14 november 2017 - Algemene Ledenvergadering 2017

Contractondertekeningen

Sponsorcontract keepershandschoenen.nl ondertekend bij FC Volendam - PSV